15 października 2025 r. w Restauracji Ogródek odbyła się integracja studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Spotkanie było okazją do wspólnego świętowania rozpoczęcia nowego roku akademickiego oraz do bliższego poznania się.
Seniorzy spędzili czas w miłej atmosferze, bawiąc się przy muzyce DJ-a Ozzy i korzystając z okazji, by rozmawiać, śmiać się, tańczyć i po prostu cieszyć chwilą.

































